Click to order
Total: 
Прізвище:
Імя:
Контактний телефон:
Email:
Зручний спосіб доставки:
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності
Правила користування ресурсом «antabeauty.com» (Користувацька угода)

Користувацька угода (далі - "правила", "угода") сайту antabeauty.com (далі - «сайт», «портал»)

Використання інформаційного порталу antabeauty.com Користувачем означає, що Користувач приймає та зобов'язується дотримуватися всіх нижчезазначених умов цієї Угоди.

Адміністрація сайту залишає за собою право вносити до Угоди зміни, набирають чинності з моменту публікації. Текст актуальної редакції Угоди завжди доступний на сайті antabeauty.com. Подальше використання сайту після внесення подібних змін означає вашу згоду з ними.

Основні терміни

Сайт (Портал) - сукупність розміщених у мережі файлів, об'єднаних адресним простором домену antabeauty.com

Користувач Сайту (Користувач) - будь-яка особа, яка здійснює комунікацію / дію на Сайті, цим автоматично підтверджує повну згоду з положеннями Користувацької угоди.

Адміністрація Сайту (Адміністрація) - ТОВ «АНТАБЬЮТІ», якому належать всі відповідні майнові права на Сайт і здійснює його адміністрування.

Контент - будь-яке інформаційно-значиме наповнення інформаційного ресурсу, в тому числі у вигляді текстів, цифр, фото, відео, графічних елементів, у тому числі новини та інші матеріали.

1. Права та обов'язки адміністрації та модераторів сайту

1.1. Адміністрація має право в будь-який час і без попередження змінювати оформлення сайту та контент.

1.2. Адміністрація в праві відправляти користувачам електронною поштою й іншим засобом зв'язку повідомлення, що стосуються використання сайту.

1.3. Модератор сайту, який призначається Адміністрацією, відстежує та вживає необхідних заходів, щоб розміщений на сайті контент відповідав тематиці сайту. Модератор і Адміністрація сайту докладає усіх зусиль для того, щоб виключити з сайту недбалу, неакуратну, образливу, не відповідну дійсності або свідомо неповну інформацію.

1.4. Адміністрація сайту може використовувати персональнідані користувачів для зв'язку з цими користувачами, наприклад, повідомити про зміну / оновлення послуг сайту або відправити важливі повідомлення й інші подібні повідомлення, що стосуються продуктів, які були оформлені користувачем, і зв'язатися з метою, пов'язаною з обслуговуванням користувача / клієнта, а також, інформувати про акції, знижки та ексклюзивні пропозиції сайту.

2. Відмова від відповідальності

2.1. Статті та інформація, інший контент, що розміщений на Сайті, не є рекомендацією щодо вкладення грошей і не можуть розглядатися як спонукання до вчинення дій.

2.2. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які збитки, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, спричинені у зв'язку з використанням сайту.

2.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами за наслідки застосування інформації, що використовується / одержується користувачем на сайті.

2.4. Адміністрація надає контент в ознайомчих цілях і претензіїщодо невірогідності або помилковості розрахунків, тверджень, висновків можуть носити виключно рекомендаційний характер.

2.5. Всі пропозиції, наміри, затвердження та будь-які інші заяви не можуть розглядатися як публічна оферта.

3. Права та обов'язки користувача

3.1. Користувач має право використовувати інформацію і функціонал сайту та звертатися до адміністрації сайту з метою розв'язання спірних питань.

3.2. Публікувати інформацію з Сайту з обов'язковим посиланням на сайт antabeauty.com

4. Угода про конфіденційність та зберігання персональних даних

4.1. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою сайту та / або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і з персональними даними користувачів, здійснюється Адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Угоди; зобов'язується повідомляти в письмовій формі Адміністрацію сайту при бажанні виключити свої персональні дані з баз даних Сайту.

4.2. У разі реєстрації на сайті або заповнення заявок на оформлення продуктів АНТА БЬЮТІ, персональні дані можуть передаватися наступним третім особам:

- Системам збору статистики відвідувань порталу antabeauty.com;

- Банкам;

- Службі доставки.

4.3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої ТОВ «АНТА БЬЮТІ» в результаті відвідування відвідувачами її сайтів та / або заповнення реєстраційних форм, в тому числі й персональні дані користувачів, здійснюється відповідно до законодавства України.

5. Ціна товарів, які надаються згідно з цією угодою

5.1. Ціна товарів, що надаються Постачальником товарів, визначається Виробником продукції ТОВ «АНТА БЬЮТІ».

Давши згоду з правилами використання інформаційного порталу, користувач погоджується на добровільну оплату сервісного збору у розмірі 8% згідно Договору публічної оферти за обробку його анкети, персональних даних, а також їх зберігання та передачу даних виключно особам, зазначеним в п. 4.2. цієї Угоди .

У разі, якщо Ви не згодні з цими правилами, будь ласка, не користуйтеся Сайтом.